Президент Ізраїлю вважає, що Іран причетний до атаки ХАМАС, він закликав до протесту

Читать на русском
Президент Ізраїлю Іцхак Герцог вважає, що терористи ХАМАС мають покровителів в Ірані. Він закликає міжнародне співтовариство висловити протест.
novynarnia.com

Президент Ізраїлю Іцхак Герцог вважає, що терористи ХАМАС мають покровителів в Ірані. Він закликає міжнародне співтовариство висловити протест.

Про це йдеться у його дописі у Twitter.

Президент Ізраїлю наголосив, що сьогодні всі побачили справжнє обличчя ХАМАС – «терористичної армії, метою якої є вбивство безневинних чоловіків, жінок та дітей». Герцог вважає, що терористи здійснили напад за підтримки та керівництва довірених командирів в Ірані.

«За підтримки та керівництва своїх довірених командирів в Ірані вони здійснили неспровокований мерзотний напад на єврейську державу в єврейський святий день. Невинних мирних жителів було вбито і поранено, і багато з них досі зазнають нападів. Держава Ізраїль вживе всіх необхідних заходів для усунення необхідних заходів для усунення цієї явної та безпосередньої небезпеки для наших громадян. Ізраїль подолає всі труднощі», – йдеться у повідомленні.

Він також звернувся із закликом до ООН засудити ХАМАС, його союзників та прихильників в Ірані.

Нагадаємо, сьогодні вранці по території Ізраїлю було завдано масованого ракетного удару з боку Сектору Гази. Крім того, повідомляється про проникнення членів ХАМАСу на територію країни. Армія оборони Ізраїлю оголосила про початок операції у відповідь на несподіваний напад бойовиків.

Згодом армія оборони Ізраїля заявила, що атакувала 17 військових об'єктів та 4 оперативні штаби бойовиків ХАМАС у Секторі Газа.

Тим часом Міністерство оборони США заявило, що готове зробити все, щоб Ізраїль мав усе необхідне для захисту.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал