Верховний суд підтвердив вирок депутату Львівської облради

Читать на русском
Касаційна інстанція залишила без змін покарання депутату Львівської облради, який раніше очолював міжрегіональне управління Мін'юсту.
Михайло Дзюдзь

Верховний суд залишив без змін покаранням для колишнього начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а нині депутата Львівської обласної ради Михайла Дзюдзя. Він відбуватиме 5 років позбавлення волі в колонії.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«19 вересня 2023 року Касаційний кримінальний суд Верховного Суду погодився з доводами прокурора САП, відхилив касаційну скаргу сторони захисту та підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю», – інформує прокуратура.

У САП додали, що Дзюдзя засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. Постанова Верховного суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Як встановив суд, ексначальник Західного міжрегіонального управління Мін'юсту вимагав і щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду. Йшлося про те, що за неправомірну вигоду Західне міжрегіональне управління не перевірятиме дотримання режиму відбування покарань ув'язненими та не здійснюватиме заходи контролю господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

Нагадаємо, 14 жовтня 2022 року антикорупційний суд засудив депутата Львівської облради Дзюдзя до 6 років позбавлення волі. Також його позбавили права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 3 роки після відбуття основного покарання, та з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. Апеляційна палата зменшила покарання до 5 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: