Після спецоперації з Мі-8 рф все більше росіян хочуть здатися в полон – ГУР

Читать на русском
Кількість російських військових, котрі хочуть здатися в полон Збройних сил України, зросла на 70 відсотків.

Після успішної спецоперації українських спецслужб «Синиця», під час якої російський пілот перегнав в Україну гелікоптер Мі-8 армії рф, кількість російських солдатів, які хочуть здатися в полон, зросла на 70%.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов у ефірі Радіо Свобода.

Операція з російським Мі-8: Буданов повідомив, що ГУР налагодило контакт ще з кількома пілотамиНачальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав зрозуміти, що відомство працює над новими операціями з виманювання російської військової авіації на територію України.

За його словами, зараз спостерігається підвищений попит по лінії «Хочу жити» та окремо іншими каналами зв'язку.

«Після успішної операції «Синиця» з Мі-8 і пілотом, скажімо, збільшилася кількість військовослужбовців армії рф, які розглядають собі подібний сценарій. Звернення на державний проект «Хочу жити» – стрибок відбувся приблизно на 70 відсотків на день», – заявив Юсов.

Він також додав, що винагорода за російський МІГ передбачена, але не підтвердив інформацію, що нібито ця сума дорівнює 2 млн доларів.

Як відомо, український державний проект «Хочу жити» покликаний допомогти військовим росії здатися в полон ЗСУ.

Нагадаємо, у серпні ГУР Міноборони провело унікальну спецоперацію під кодовою назвою «Синиця». Під час неї російський пілот Максим Кузьмінов перегнав гелікоптер Мі-8 на територію України. За це він отримав винагороду, нові документи і зараз допомагає ЗСУ. Його родину також перевезли до України. За словами самого росіянина, він ухвалив таке рішення, щоб «не сприяти злочинам рф».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: