ВАКС продовжив обов'язки голові Тернопільської облради

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного.
Михайло Головкофото: teren.in.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 25 жовтня строк дії обов'язків, покладених на голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка. НАБУ і САП підозрюють його в одержанні понад 600 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Таке рішення 25 серпня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Головка з альтернативою 805 200 грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти. На підозрюваного поклали наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із міста Тернополя та Тернопільської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет. Прокурор САП просив їх продовжити.

«Клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Михайла Головка – ред.), задовольнити. Продовжити підозрюваному на два місяці - до 25.10.2023, строк дії обов'язків, покладених на нього ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 28.06.2023», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем'янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: