Апеляція ВАКС залишила на посаді голову Тернопільської облради

Читать на русском
Апеляційна інстанція залишила без задоволення скаргу прокурора САП на рішення про відмову відсторонити керівника облради.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила у відстороненні Михайла Головка з посади голови Тернопільської обласної ради.

Таке рішення 7 серпня ухвалила АП ВАКС, повідомили «Слово і діло» у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Апеляційна палата ВАКС не задовольнила апеляційну скаргу. Але рішення суду є остаточним. Підстави для ухвалення такого рішення суду стануть зрозумілі тільки після ознайомлення з повним текстом», – повідомили у САП.

Нагадаємо, 26 червня НАБУ і САП затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: