Суд обрав запобіжний захід для голови Тернопільської облради

Читать на русском
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для Михайла Головка. ВАКС призначив голові Тернопільської облради два місяці арешту. Альтернатива – внесення застави у розмірі 805 тисяч гривень.
Фото: facebook.com/Holovko.Mykhailo

Вищий антикорупційний суд у середу, 28 червня, обрав запобіжний захід для голови Тернопільської облради Михайла Головка.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Суддя постановив взяти Головка під варту строком на 60 діб.

Альтернатива – внесення застави у розмірі 805200 гривень. У разі внесення коштів він повинен буде дотримуватись ряду обов'язків, зокрема, здати паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, 26 червня НАБУ та САП затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільського ОВА Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука відповідно.

За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати загалом понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об'єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВУ перед ТОВ за роботи, вже виконані та прийняті у 2022 році.

Раніше повідомлялося, що Антикорупційний суд заарештував першого заступника голови Тернопільської ОВА.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: