Вимагав майже 1,8 млн грн: деталі затримання голови Тернопільської облради

Читать на русском
Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації викрили на одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.
Фото САП

Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації викрили на одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.

Про це повідомили у САП та НАБУ у Telegram.

Сьогодні, 26 червня, правоохоронці викрили голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації на одержанні неправомірної вигоди.

«Затримані висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати кошти за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради та здійснення оплати за заборгованістю департаменту капітального будівництва Тернопільської обласної військової адміністрації перед ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році», – розповідають слідчі.

Варто відзначити, що забар чиновники вимагали попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав ЗСУ.

В НАБУ додали, що затримані вимагали майже 1,8 мільйона гривень. Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тисяч грн голову та двох заступників затримали «на гарячому».

Слідчі дії тривають.

Зазначимо, що детективи НАБУ затримали Михайла Головка, а також двох заступників керівника Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука (перший заступник) і Ігоря Гайдука.

Також писали, що НАБУ затримало трьох осіб за хабар посадовцю «Укрзалізниці».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: