ВАКС залишив зупиненим слідство у частині справи ексголови сільради під Києвом

Читать на русском
Антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарги сторони захисту на рішенням детектива НАБУ про зупинення слідства.

Вищий антикорупційний суд залишив зупиненим слідство стосовно трьох фігурантів, яких НАБУ і САП підозрюють у пособництві колишньому голові Щасливської сільської ради Бориспільського району Київської області Миколі Шмаюну у завданні понад 7,8 млн грн збитків територіальній громаді.

Таке рішення 21 серпня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Відмовити у задоволенні скарги на постанову про зупинення досудового розслідування у кримінальному провадженні №52023000000000353», – йдеться в рішенні.

Як відомо, НАБУ і САП завершили розслідування стосовно ексголови Щасливської сільради Миколи Шманюка. Водночас стосовно трьох інших підозрюваних, а саме: Антоніни Гребенюк, оцінювачки Лариси Яреми та пособника Ашота Мкртчяна, матеріали виділили в окреме провадження, а слідство там зупинили.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру чотирьом особам у завданні понад 7,8 млн грн збитків територіальній громаді. Йдеться про колишнього голову Щасливської сільради Київщини та трьох його спільників, а саме власницю нерухомості, оцінювачку та посередника.

За даними слідства, навесні 2019 року тодішній голова сільради придбав для потреб села занедбану будівлю із трьома земельними ділянками площею 0,81 га за 15,8 млн грн. Однак, цю нерухомість місяцем раніше учасниця злочину придбала за усього близько 2 млн грн.

Аби реалізувати злочинний план – були підроблені звіти про оцінку будівлі та земельних ділянок. Експертиза, проведена в межах розслідування, встановила незаконну переплату у понад 7,8 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: