НАБУ викликає ексчлена «Центренерго» для вручення обвинувального акту

Читать на русском
У Національному бюро оприлюднили повістку про виклик колишнього працівника державної енергогенеруючої компанії.
Олександр Уваров

Національне антикорупційне бюро викликало для отримання обвинувального акту колишнього члена дирекції ПАТ «Центренерго» Олександра Уварова у справі про зловживання на 8,25 млн грн.

Відповідна повістка про виклик оприлюднена на сайті НАБУ, повідомляє «Слово і діло».

«Повістка про виклик Уварова Олександра Ігоровича, Вам необхідно прибути 24 серпня 2023 року об 10:00 до НАБУ для участі в процесуальних діях, пов’язаних з виконанням вимог ст.ст. 290, 293 КПК України (отримання обвинувального акту, копії цивільного позову та реєстру матеріалів досудового розслідування) у кримінальному провадженні №52022000000000399», – йдеться у документі.

Нагадаємо, 20 вересня НАБУ і САП повідомили про підозру двом ексчленам правління ПАТ «Центренерго», чинному начальнику одного з департаментів ПАТ «Центренерго» та директору приватного підприємства «Юнайтед Енерджі».

Як встановило слідство, у листопаді 2019 року ПАТ «Центренерго» уклало з приватною компанією «Юнайтед Енерджі» договір на поставку газу, а у травні 2020 року здійснило передоплату за законтрактований обсяг газу на червень 2020 року. Втім, газ поставили лише на частину передоплати, а заборгованість, яка виникла перед ПАТ «Центренерго» вирішили нівелювати, піднявши ціну вже фактично поставленого газу шляхом підроблення офіційних документів. В результаті, ПАТ «Центренерго» завдано збитків на суму 8,25 млн грн.

Раніше Вищий антикорупційний суд заочно заарештував ексчлена «Центренерго» Олександра Уварова.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: