Справа дитсадку під Києвом: підозрюваний вийшов із СІЗО, йому продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного.

Колишній директор ТОВ «Проектно-будівельний альянс» В'ячеслав Паньок вийшов з-під варти після внесення застави під обов'язки. Вищий антикорупційний суд продовжив їхню дію до 26 вересня.

Таке рішення 26 липня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд продовжив арешт Панька до 29 липня і визначив йому 536 800 грн застави. Ці кошти внесли і підозрюваний вийшов з-під варти під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись із Чернігова без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування із низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив продовжити дію цих обов'язків.

«Задовольнити клопотання частково. Продовжити строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного (В'ячеслава Панька – ред.), до 26 вересня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП запідозрили п'ятьох осіб у заволодінні 27,3 млн грн на будівництві дошкільного навчального закладу у Гатному. Серед підозрюваних є колишній сільський голова Броніслав Корицький.

Слідство встановило, що наприкінці 2017 року директор ТОВ «Альянс ДС» Протас та голова сільради Корицький вирішили заволодіти коштами бюджету місцевої громади. Корупційну схему реалізували під приводом будівництва дитячого садка, якого потребувала громада.

У лютому 2018 року сільська рада оголосила відкриті торги з будівництва дошкільного закладу на 280 місць, перемогу в яких здобуло наперед визначене ТОВ «Проектно-будівельний альянс». За умовами тендеру, ТОВ «Проектно-будівельний альянс» мало збудувати заклад та ввести його в експлуатацію до кінця 2018 року. Натомість, переможець торгів і посадовці сільради заволоділи понад 27,3 млн грн під час будівництва дитсадку, який і досі недобудований.

Під час розслідування слідство встановило підроблені акти виконаних робіт, зокрема щодо завищення вартості будівельних робіт та використаних матеріалів, а також сплату ТОВ «Альянс ДС» послуги із розробки проєктної документації, які насправді не надавали.

Організаторами схеми слідство вважає ексголову Гатного Корицького і керівника ТОВ «Альянс ДС» Протаса. У справі також підозрюють ексдиректорів ТОВ «Проектно-будівельний альянс» Сергія Мирного та В'ячеслава Панька.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: