Суд пом'якшив запобіжний захід директору філії «Укрзалізниці»

Читать на русском
Антикорупційний суд відмовився продовжити домашній арешт посадовця філії УЗ і відпустив його під більш м'який запобіжний захід.

Вищий антикорупційний суд відпустив під особисте зобов'язання директора філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» Олексія Статника, якого НАБУ і САП підозрюють у зловживаннях, коли він очолював ВП «Енергоатом-Трейдинг» «НАЕК «Енергоатом».

Таке рішення 4 липня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання старшого детектива НАБУ про продовження застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту у кримінальному провадженні за № 52020000000000603 від 25 вересня 2020 року - відмовити. Застосувати до підозрюваного (Олексія Статника – ред.) запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання», – йдеться в рішенні.

На Статника поклали наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі території України без дозволу; повідомляти про зміну місця свого проживання та роботи; утримуватись від спілкування з низкою осіб та здати на зберігання закордонні паспорти.

Як відомо, антикорупційний суд відправив Статника під нічний домашній арешт.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому керівнику ВП «Енергоатом-Трейдинг» «НАЕК «Енергоатом». Слідство встановило, що у вересні 2020 року ДП «НАЕК «Енергоатом» організувало аукціон з продажу електричної енергії. У ньому взяли участь 32 компанії. Підозрюваний cтворив умови, за яких переможцем стала «потрібна» компанія, яка придбала електроенергію за ціною усього 1120 грн за 1 МВт/г. Водночас як інші учасники аукціону пропонували вигідніші ціні - до 1 300,00 грн за 1 МВт/г. Внаслідок продажу 1 465 000 МВт/г електроенергії за заниженою ціною держпідприємство втратило 93,76 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал