Україна не отримає винищувачі F-16 до завершення контрнаступу – адмірал НАТО

Читать на русском
Адмірал НАТО заявив, що США не зможе передати Україні винищувачі до початку контрнаступу через час для навчання пілотів і техніків, а також логістичної організації.
Цензор.НЕТФото: err.ee

Україна не отримає винищувачі, доки не завершиться її контрнаступ проти рф

Про це заявив адмірал НАТО Роб Бауер, повідомляє LBC.

На озброєнні яких країн є винищувачі F-16Американські винищувачі F-16 є на озброєнні 25 країн і ще три країни чекають на постачання. Найбільше літаків, звісно, у США.

«Дискусія щодо винищувачів є важливою, але її не буде вирішено в короткостроковій перспективі для цього контрнаступу. Навчання пілотів, техніків, забезпечення наявності логістичної організації, яка справді може підтримувати ці літаки, не буде доступною для початку контрнаступу», – заявив адмірал.

Бауер також закликав не пов’язувати дискусію щодо надання американських винищувачів із контрнаступом ЗСУ.

«Ми не повинні змішувати ці дві дискусії - я вважаю важливим і зрозумілим, що Україна просить ці винищувачі, але ми не повинні змішувати це з дискусією про контрнаступ зараз», - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що Україна може виграти війну проти рф без F-16, Бауер додав: «Я думаю, що Україна має перевагу, тому що у неї є західні системи озброєння, вона має кращу підготовку і, що дуже важливо, набагато вищий моральний дух і мотивацію».

Нагадаємо, за оцінкою військових, навчальна програма для льотчиків з України на F-16 може тривати чотири місяці.

Крім того, стало відомо, які країни очолять навчання українських пілотів на F-16. Центр підготовки буде розташований у Східній Європі.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал