НАБУ викликало юриста Довбенка для вручення документів

Читать на русском
У Національному бюро оприлюднили дві повістки про виклик юриста для вручення йому процесуальних документів у справі.

Національне антикорупційне бюро викликало до себе юриста Андрія Довбенка для вручення документів у межах справи, де його підозрюють в організації зловживань з арештованим та переданим в управління Національному агентству з менеджменту та розшуку активів майном.

Відповідні повістки про виклик оприлюднені на сайті НАБУ, повідомляє «Слово і діло».

«Повістка про виклик Довбенка Андрія Миколайовича, Вам необхідно прибути 28 червня 2023 року о 14:00 до Національного антикорупційного бюро України для вручення процесуальних документів у кримінальному провадженні №62019000000000639 від 11.05.2019», – йдеться в повідомленні.

Також Довбенка викликали до НАБУ на 30 червня. Крім нього, детективи оприлюднили повістку про виклик адвоката Олексія Коронського на ті ж дати. Його теж підозрюють у межах справи про зловживання в АРМА.

Нагадаємо, раніше НАБУ та САП повідомили про підозру організатору розтрати заарештованого та переданого в управління АРМА майна вартістю понад 485 млн грн юристу Андрію Довбенку. Йому повідомили про підозру заочно, оскільки його місцезнаходження не було встановлено.

За даними прокуратури, організатору злочину-власнику низки юридичних компаній інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27, год. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України.

До цього НАБУ та САП повідомили про підозру ексголові АРМА Антону Янчуку та іншим у махінаціях із заарештованим майном.

Як стверджують в НАБУ, арештоване майно передавали АРМА під приводом виконання судових рішень. Посадовці АРМА, своєю чергою, готували обґрунтування, що такими активами важко управляти, зберігати або ж вони швидко псуються і можуть втратити свою вартість. В подальшому майно оцінювала компанія-учасниця схеми за суттєво заниженою вартістю. За нею майно виставляли на електронні торги, організовані ДП «СЕТАМ». В свою чергу представники держпідприємства, учасники-змови, організовували торги у такий спосіб, щоб забезпечити перемогу наперед визначеній приватній компанії.

НАБУ та САП здобули докази щонайменше чотирьох епізодів такої протиправної діяльності упродовж 2019 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: