ВАКС визначив заставу колишній менеджерці «Укрспирту»

Читать на русском
Антикорупційний суд частково підтримав прохання про застосування запобіжного заходу у вигляді застави стосовно підозрюваної.

Вищий антикорупційний суд визначив 1,34 млн грн застави колишній менеджерці державного підприємства «Укрспирт» Юлії Огороднік, яку НАБУ і САП підозрюють у заволодінні понад 55 млн грн держпідприємства.

Таке рішення 8 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

В самій ухвалі не вказане прізвище підозрюваної, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться саме про Огороднік. Саме вона була вказана контактною особою в державних закупівлях палива котельного коксохімічного.

«Задовольнити клопотання частково. Застосувати до підозрюваної (Юлії Огороднік – ред.) запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1 342 000 грн», – ідеться в рішенні.

Також на неї покладено наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із міста Бар Барського району Вінницької області без дозволу; повідомляти про зміну місця свого проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування із підозрюваними та свідками у цьому кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Раніше Вищий антикорупційний суд узяв під варту ще двох фігурантів цієї справи.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру сімом особам у заволодінні понад 55 млн грн держпідприємства «Укрспирт». За даними слідства, у 2017-2020 роки ДП «Укрспирт» оголосило тендери на закупівлю такого палива. В них перемогли заздалегідь визначені приватні компанії. Вони поставили понад 20 тис. тонн палива за цінами, вищими від ринкових. Для створення видимості прозорості аукціону, підприємці забезпечили участь технічних учасників. Державному підприємству «Укрспирт» завдано збитків на суму понад 55 млн грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: