САП просить конфіскувати квартиру посадовця Львівської митниці

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура звернулися з цивільним позовом до начальниці одного з відділів митного посту Львівської митниці.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить конфіскувати у цивільному порядку квартиру у Львові, яка належить начальниці відділу митного оформлення митного поста «Городок» Львівської митниці Державної митної служби Анни Бісюк.

Про це повідомляє прес-служба САП.

У прокуратурі не вказується прізвище посадовиці, проте на сайті Судової влади зазначається як відповідач Анна Бісюк, яка якраз і обіймає посаду на митниці.

«14 червня 2023 року прокурор САП звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави. Підставою для початку збору доказів слугували матеріали ДБР, які у подальшому було доповнено доказами від НАЗК та самостійно отриманими прокурором у встановленому законом порядку», – інформує прокуратура.

На думку САП, начальниця ВМО «Городок» Львівської митниці Анна Бісюк через третіх осіб без достатніх правових підстав фактично набула квартиру в місті Львові вартістю 1,86 млн грн. При цьому в ході аналізу майнового стану та доходів з'ясовано, що грошові кошти необхідні для набуття цих активів не могли бути набуті за рахунок законних доходів. А тому прокурор просить стягнути в дохід держави квартиру як необґрунтований актив.

У разі задоволення позову буде накладено стягнення на об'єкт нерухомості та кошти в розмірі 1,86 млн грн стягнуті у дохід держави.

Нагадаємо, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила конфіскованою нерухомість податківця на Харківщині. Раніше САП попросила конфіскувати активи місцевого депутата на Дніпропетровщині.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: