Суд вчергове продовжив слідство у справі посадовців Держпродспоживслужби

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 14 травня строк розслідування кримінального провадження за підозрою топ-керівників Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів у розтраті 2,31 млн грн.

Таке рішення 12 квітня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання задовольнити частково. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42021000000001175 від 27.05.2021 до десяти місяців, тобто до 14.05.2023 включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, Офіс генпрокуратура та Державне бюро розслідувань повідомили про підозру топ-керівника Дежрпродспоживслужби. За версією слідства, радник голови Держпродспоживслужби, перебуваючи у злочинній змові з завідувачем сектору державних закупівель Держпродспоживслужби, директором Департаменту управління фінансами та економічної діяльності Держпродспоживслужби, заступником голови Держпродспоживслужби та виконувачем обов'язків директора ДП «Держреєстри України» розробили злочинний план з метою заволодіння державними коштами.

Йшлося про тендер із закупівлі послуг з розробки бази даних електронного державного реєстру кормових добавок Держпродспоживслужби, який виграла заздалегідь визначена компанія ТОВ «Пієм Партнерс», яка була підконтрольна в.о. директора ДП «Держреєстри України».

Наразі цю посаду обіймає Даніл Ковдря. Наприкінці 2021 року програмне забезпечення на майже 2,5 млн грн було замовлене, але фактично ніхто нічого не збирався робити, оскільки аналогічна за функціями програма вже працювала у Держпродспоживслужбі. Підозрювані вже встигли підготувати підроблені документи про виконання робіт та перерахували кошти на рахунок підрядника. Однак, гроші були заарештовані. Пізніше цю справу відправили до НАБУ і САП.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал