Допомагав перекидати військові ешелони в Україну: затримали «ексначальника вокзалу Херсона»

Читать на русском
На початку повномасштабного вторгнення підтримав чоловік підтримав окупацію, вступивши до лав місцевої окупаційної адміністрації.
Служба безпеки України

Під час стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні Служба безпеки України затримала колишнього «начальника вокзалу Херсона», який допомагав росії перекидати військові ешелони в Україну.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Зазначається, що на початку повномасштабного вторгнення підтримав чоловік підтримав окупацію, та після захоплення обласного центру він добровільно пішов на співпрацю з росіянами, вступивши до лав місцевої окупаційної адміністрації.

«Його призначили очільником вокзалу міської станції, яка входила до складу створеного агресором «унітарного підприємства Херсонська залізниця». На цій «посаді» допомагав загарбникам налагодити залізничне сполучення для потреб окупаційних угруповань на південному фронті», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чоловік брав участь в організації безперешкодного транспортування військової техніки, озброєння та боєприпасів з території рф до захопленого на той час Херсона.

«Для цього віддавав злочинні розпорядження своїм підлеглим. У разі відмови або невиконання незаконних вказівок – погрожував «здати» людей каральним органам рашистів. Після звільнення південного міста фігурант намагався «залягти на дно» та уникнути правосуддя. Однак, співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали», - додали у силовому відомстві.

Наразі затриманому повідомили про підозру за статтею у пособництві державі-агресору.

«Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу - тримання під вартою», - зазначили в СБУ.

Раніше колишньому «беркутівцю» Валерію Астахову, який створив агентурну мережу рф у фронтових областях України, повідомлено про підозру.

Крім того, на Харківщині Служба безпеки України затримала двох інформаторів фсб, які розвідували українські оборонні позиції на кордоні з рф.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: