Набір до «Гвардії наступу» незабаром завершиться: деталі

Читать на русском
Набір в Гвардію наступу незабаром завершиться. Всі охочі долучитися можуть встигнути подати заяви до 1 квітня.
storm.mvs.gov.ua

Набір в «Гвардію наступу» незабаром завершиться. Всі охочі долучитися можуть встигнути подати заяви до 1 квітня.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко в етері телемарафону.

«Сьогодні ми комплектуємо 6 бригад Нацгвардії, одна бригада ДПСУ, 1 бригада Нацполіції. На початку лютого ми оголосили набір до цих бригад. І до 1 квітня триває рекрутингова кампанія», – заявила вона.

Всі охочі долучитися ще можуть встигнути подати заяви. Це можна зробити або через сайт або в найближчому Центрі надання адміністративних послуг. Також можна подати анкету у місцях дислокації тих чи інших підрозділів.

«Ми маємо велику кількість охочих, велика частина з них проходять навчання і бойове злагодження, і скоро розпочнуть виконання бойових завдань», – зауважила Павліченко.

Вона також додала, що 5% від загальної кількості заяв подають жінки. А основну частину підрозділів «Гвардії наступу» формують ті військові, які вже мають бойовий досвід чи несли службу у минулі роки.

Раніше ж повідомляли, що зважаючи на велику активність з боку добровольців, формування штурмових бригад «Гвардія наступу» проводитимуть й після 1 квітня.

Додамо, від лютого до 11 березня прийняли 28 тисяч заявок від добровольців, які хочуть приєднатися до «Гвардії наступу». До підрозділів проходять далеко не всі, адже відбувається жорсткий відбір.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: