В Україні налагодять масове виробництво безпілотників

Читать на русском
В Україні погодили масове виробництво безпілотників. Таким чином планують підняти економіку та збільшити обороноздатність країни.
pravdatutnews.com

Сьогодні, 24 березня, на засіданні Уряду підтримали постанову про розвиток виробництва українських безпілотників. Відтепер вітчизняні компанії зможуть розвиватися і конкурувати з іноземними.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Йдеться про спрощення усіх бюрократичних процедур для налагодження масового виробництва БПЛА на вітчизняному ринку. Передусім, це можливість технологічно посилити українських захисників на передовій.

«Незалежність військово-промислового комплексу - це один із факторів обороноздатності країни. Нам не можна відставати від світу. А це означає розвиток передових розробок, безпілотних технологій, автоматизованої системи керування тощо. І ми дійсно просунулися в цьому напрямку. Розвиток і підтримка українського ринку БПЛА - один із ключових напрямів Міноборони»‎, – розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

Таким чином постанова змінює підхід до застарілих бюрократичних правил і буде відповідати умовам сучасного світу. По суті, це наступний крок в розвитку українського військово-промислового комплексу. Також в Уряді спростили укладання контрактів, прийому товару, допуску до експлуатації та постачання безпілотників на фронт.

У МОУ вже отримали заявки від українських виробників на 75 безпілотних літальних апаратів різних типів. Нині ж уклали 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА. Також цьогоріч планують збільшити закупівлі безпілотників для Збройних сил України і спрямують на це близько 20 мільярдів гривень.

Нагадаємо, концерн «Укроборонпром» разом із країною НАТО налагодив за кордоном виробництво артилерійського 122-мм снаряду. Першу партію снарядів відвантажили для ЗСУ.

Напередодні Кабмін ухвалив рішення реорганізувати держконцерн «Укроборонпром». Статутний капітал товариства становить 237,07 млн. грн. і формується за рахунок майна концерну.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: