Світовий банк назвав мінімальну суму, необхідну для відновлення України

Читать на русском
За даними Світового банку, тільки у 2023 році Україні знадобиться 14 мільярдів доларів інвестицій для відновлення та реконструкції критично важливих та пріоритетних об'єктів.
Фото: Getty Images

На повоєнне відновлення України потрібно мінімум 411 млрд доларів, що більш ніж у 2,5 рази перевищує очікуваний ВВП України у 2022 році.

Про це повідомляє Yahoo Finance з посиланням на оновлені дані Світового банку.

У виданні зазначили, що початковий прогноз, зроблений у вересні минулого року, передбачав збитки на 349 мільярдів доларів.

Післявоєнне відновлення України: які країни взяли шефство над містами та областямиМайже три десятки країн виявили інтерес до відновлення українських міст та областей. Хто погодився взяти шефство і над яким регіоном – на інфографіці.

Однак співробітникам СБ довелося збільшити оцінку потреб України у зв'язку з фіксацією нових регулярних випадків руйнування та пошкодження армією росії інфраструктури та будівель, а також впливу на життя людей.

Найбільший перегляд було здійснено у сфері енергетики, де збитки більш ніж уп'ятеро перевищили рівень червня 2022 року. Найбільші зміни у плані руйнувань відбулися у прифронтових регіонах, таких як Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

За даними Світового банку, лише у 2023 році Україні знадобиться 14 мільярдів доларів інвестицій для відновлення та реконструкції критично важливих та пріоритетних об'єктів.

Нагадаємо, у січні в Україні створили Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури. Його очолив колишній нардеп Мустафа Найєм.

Раніше повідомлялося, що станом на 14 березня до державної програми «Армія відновлення» приєдналося більше 9 тисяч безробітних українців.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал