Росія запланувала серію інформаційно-психологічних операцій – розвідка

Читать на русском
Найближчим часом росія спробує використати українських журналістів для проведення інформаційно-психологічних операцій.
Укрінформ

Найближчим часом росія спробує використати українських журналістів для проведення інформаційно-психологічних операцій.

Про це повідомляє українська розвідка у Telegram.

«Найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів», – попереджає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією розвідників, спецслужби рф планують від імені популярних західних видань звертатися до українських журналістів із пропозиціями надавати інформацію про стан української економіки, політичну ситуацію в державі та діяльність Збройних сил України.

Хто з проросійських та кремлівських пропагандистів отримав підозру за злочини проти УкраїниЗ початку повномасштабної війни українські правоохоронці оголосили про підозру пропагандистам Кисельову, Симоньян, Красовському, Соловйову, Скабеєвій, Канделакі, Сергєйцеву. Більше – на інфографіці.

Мета такої операції окупанта – добитися зменшення військової допомоги Україні від іноземних партнерів, а також збір даних про Збройні сили України та військово-промисловий комплекс нашої держави.

«Закликаємо журналістську спільноту уважно перевіряти джерела, з яких надходять пропозиції про співпрацю», – наголошують в ГУР.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав заборонити російські пропагандистські канали у всьому світі через підбурювання до геноциду українського народу.

Він також закликав заборонити Russia Today через висловлювання його тодішнього директора Антона Красовського.

«Слово і діло» згадувало, кому із проросійських та кремлівських пропагандистів уже оголосили про підозру за злочини проти України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: