17 млрд гривень, конфіскованих у банків рф, спрямують на відновлення України

Читать на русском
У вівторок, 3 січня, Кабмін виділив 17 млрд гривень, конфіскованих у російських банків, на відновлення зруйнованого бойовими діями житла українців.

У вівторок, 3 січня, Кабмін виділив 17 млрд гривень, конфіскованих у російських банків, на відновлення зруйнованого бойовими діями житла українців.

На цьому наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час свого виступу на засіданні уряду.

Відновлення енергетичної інфраструктури України: чим допомагають союзникиСША, Британія, Німеччина, Франція, Латвія, Японія, Чехія та інші країни виділили Україні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури, а також передали генератори чи трансформатори.

«Також уже найближчим часом розраховуємо розпочати відновлення за рахунок коштів, конфіскованих у російських банків — на спецрахунку вже є для цього 17 млрд. грн. Перший пріоритет – зруйноване житло людей», – заявив прем'єр-міністр України.

Зауважимо, Єврокомісія хоче спростити конфіскацію російських активів, власники яких потрапили під санкції.

Раніше Кабмін затвердив план невідкладних заходів щодо відновлення деокупованих територій. За кожним заходом закріплено відповідальних виконавців. Найчастіше це військові адміністрації та органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у США назвали основні проблеми поновлення енергосистеми України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал