Газова справа: пособниці ексголови ДФС Насірова повідомили про підозру

Читать на русском
Антикорупційні органи правопорядку встановили ще одну учасницю справи про зловживання ексголови ДФС у справі екснардепа.

НАБУ та САП повідомили про підозру начальниці відділу департаменту Державної фіскальної служби України. Її підозрюють у допомозі колишньому голові ДФС Роману Насірову зловживати становищем в інтересах екснародного депутата Олександра Онищенка у газовій справі.

Про це повідомляють прес-служби органів.

«21 грудня 2022 року за процесуального керівництва прокурора САП детективи НАБУ повідомили про підозру у пособництві зловживанню службовим становищем співучасниці голови ДФС та директора департаменту ДФС, а саме начальниці відділу департаменту Державної фіскальної служби України», – інформує САП.

За версією слідства, підозрювана була співучасником злочинів, вчинених головою ДФС та директором департаменту ДФС. Встановлено, що внаслідок ухвалення головою ДФС, за пособництва начальника відділу та директора департаменту ДФС, у період з травня 2015 року по квітень 2016 року документально та економічно необґрунтованих рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин для підконтрольних Онищенку підприємств, до держбюджету не надійшло рентної плати на загальну суму понад 2 млрд грн, чим заподіяно тяжкі наслідки.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року САП направила справу Насірова до суду. З того часу прокурори САП читали обвинувальний акт у справі, який складається з 774 сторінок. На оголошенні повної версії акту наполягала сторона захисту. За цей час прокурори встигли зачитати трохи більше половини документу. Лише 19 листопада 2019 року прокурор САП зачитав Насірову короткий обвинувальний акт.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: