Хабар посадовцю поліції Сумщини: адвокату продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків адвоката.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 15 січня строк дії обов'язків, покладених на тимчасово виконувача обов'язків заступника начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області. Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 12 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС відпустив під 744 300 грн застави адвоката Євгена Руднєва. На нього також поклали низку обов'язків. прибувати за першим викликом; не відлучатись за межі території м. Суми без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з визначеними особами щодо обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру. Прокурор САП просив продовжити всі обов'язки та суд клопотання задовольнив.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Євгена Руднєва – ред.) - задовольнити. Продовжити підозрюваному строк дії обов`язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 15.01.2023 включно», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали посадовця СУ ГУ Нацполіції Сумщини та адвоката. Їх підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, посадовець Нацполіції вимагав від підприємця надати йому неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження, а також підбурював до надання грошей нібито керівництву прокуратури області.

Свої послуги слідчий поліції оцінив у 10 тисяч доларів, однак згодом «сторгувався» на 8000 дол. Кошти мали передати двома траншами за посередництва спільника-адвоката. Працівника поліції та його спільника було затримано після одержання ними частини обумовлених коштів у розмірі 5000 дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: