Єврокомісія оцінила виконання Україною вимог безвізу з ЄС

Читать на русском
Україна продовжує виконувати умови для функціонування безвізового режиму з Євросоюзом і досягла прогресу.

Україна продовжує виконувати умови для функціонування безвізового режиму з Євросоюзом і досягла прогресу у виконанні минулорічних рекомендацій.

Про це повідомляє Єврокомісія у понеділок, 5 грудня.

«Транспортний безвіз»: Зеленський указом затвердив угоду з ЄвросоюзомНаприкінці червня Україна і Європейський Союз підписали угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом

Про це йдеться у п'ятому звіті ЄК про моніторинг безвізового режиму ЄС з Україною, Албанією, Боснією та Герцеговиною, Чорногорією, Північною Македонією та Сербією, а також Грузією та Молдовою, оприлюдненому у Брюсселі.

«Усі зацікавлені країни продовжують виконувати вимоги лібералізації візового режиму та досягли прогресу у виконанні минулорічних рекомендацій. У звіті основна увага приділяється діям, вжитим для виконання рекомендацій, зроблених Комісією минулого року у четвертому звіті у рамках механізму зупинення дії віз, що забезпечують безперервне виконання вимог лібералізації візового режиму. У звіті також виділяються галузі, в яких потрібні подальші зусилля з боку кожної країни», – йдеться у звіті.

У Єврокомісії вважають, що всі оцінювані країни продовжують вживати заходів щодо запобігання організованій злочинності та боротьбі з нею, проте необхідні подальші зусилля для вирішення проблем внутрішньої безпеки. Зокрема, у сфері боротьби з корупцією на високому рівні, у звіті зазначається, що зусилля щодо боротьби з корупцією, як і раніше, «стримуються обмеженими можливостями та правовим статусом антикорупційних органів, а також невеликою кількістю судових процесів та обвинувальних вироків».

Нагадаємо, Кабмін затвердив угоду про безвіз з Гватемалою.

Раніше президент Володимир Зеленський доручив Кабміну розглянути питання щодо скасування безвізу з Білоруссю.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал