Зеленський відповів на петицію щодо позбавлення мандату всіх нардепів від ОПЗЖ

Читать на русском
Глава держави Володимир Зеленський доручив спікеру парламенту Руслану Стефанчуку розглянути пропозицію про позбавлення мандату всіх народних депутатів від забороненої партії ОПЗЖ.

Глава держави Володимир Зеленський доручив спікеру парламенту Руслану Стефанчуку розглянути пропозицію про позбавлення мандату всіх народних депутатів від забороненої партії ОПЗЖ.

Про це йдеться у відповіді президента на петицію, опубліковану на сайті ОП.

Хто з народних депутатів прогуляв усі засідання Ради після 24 лютогоДев'ять народних депутатів прогуляли абсолютно всі засідання Верховної ради з початку повномасштабної війни.

Президент нагадав, що 19 березня 2022 року було введено в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони, згідно з яким в Україні було припинено діяльність окремих партій, зокрема й ОПЗЖ.

Він також зазначив, що 3 травня Верховна рада ухвалила закон, згідно із яким на території України було заборонено діяльність політичних партій, які співпрацюють з росією. 15 вересня Верховний суд залишив це рішення в силі та остаточно заборонив партію ОПЗЖ у нашій країні.

Зеленський наголосив, що питання про позбавлення мандату нардепів ОПЗЖ може вирішити український парламент.

«Із огляду на це я звернувся до голови Верховної ради України Стефанчука з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення», - додав глава держави.

18 листопада стало відомо, що петиція про позбавлення мандатів нардепів від ОПЗЖ набрала голоси для розгляду президентом.

«Слово і справа» вивчило, хто із народних депутатів прогуляв усі засідання Ради після 24 лютого.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал