Рф частіше проводить обміни полоненими, аби вгамувати хвилю невдоволення – ISW

Читать на русском
Ймовірно, росія почала частіше проводити обміни військовополоненими, щоб заспокоїти хвилю невдоволення в інформаційному просторі.
ssu.gov.ua

Ймовірно, росія почала частіше проводити обміни військовополоненими, щоб заспокоїти хвилю невдоволення в інформаційному просторі.

Про це повідомляють в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Варто зазначити, нещодавно було повідомлено про три обміни військовополоненими, під час яких обміняли 35 російських військовополонених на 35 українських військовополонених 23 листопада, 50 на 50 – 24 листопада та дев’ять на дев’ять – 25 листопада.

Аналітики зауважують, що частота обмінів полоненими протягом останніх кількох днів є переломним моментом.

«Раніше міноборони росії було помітно стриманим у проведенні таких обмінів і зіткнулося зі значною критикою через очевидну відсутність уваги до російських військовополонених протягом останніх місяців», – додають у повідомленні.

В ISW припускають, що збільшення частоти обмінів військовополоненими частково покликане подолати невдоволення російських блогерів, які повідомляли про останню серію обмінів у відносно нейтральному тоні й наголошували на рівному співвідношенні обміну.

Нагадаємо, з початку війни між Україною та загарбниками відбулося зо три десятки обмінів полоненими, внаслідок чого додому повернулися сотні людей. Найбільш масовим був обмін 21 вересня, коли Україна забрала 215 своїх людей, більшість із яких віддали за нардепа Віктора Медведчука.

Повідомляи, що Україна продовжує працювати над обмінами своїх громадян з полону російської федерації, в тому числі у форматі «всіх на всіх».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал