Хабар посадовцю поліції Сумщини: суд заарештував гроші підозрюваного адвоката

Читать на русском
Апеляційна інстанція розглянула і задовольнила частково скаргу прокурора САП на рішення суду про відмову заарештувати майно.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного судуфото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду наклала арешт на 2716 доларів та 20 злотих адвоката Євгена Руднєва. Йому НАБУ і САП відводить роль посередника в одержанні неправомірної вигоди заступником начальника Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Таке рішення 27 жовтня ухвалила колегія суддів АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Апеляційну скаргу прокурора задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді ВАКС від 18 жовтня 2022 року скасувати в частині відмови накладення арешту на грошові кошти у сумі 2716 доларів та у сумі 20 польських злотих та постановити в цій частині нову ухвалу, якою клопотання детектива НАБУ про арешт майна у кримінальному провадженні №52022000000000310 від 14 жовтня 2022 року в цій частині задовольнити. Накласти арешт на грошові кошти шляхом позбавлення права на відчуження, розпорядження та користування ними. В іншій частині апеляційну скаргу прокурора залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 18 жовтня 2022 року - без змін», – ідеться в рішенні.

Раніше ВАКС відпустив під 744 300 грн застави адвоката Євгена Руднєва. На нього також поклали низку обов'язків. прибувати за першим викликом; не відлучатись за межі території м. Суми без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з визначеними особами щодо обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали посадовця СУ ГУ Нацполіції Сумщини та адвоката. Їх підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. За версією слідства, посадовець Нацполіції вимагав від підприємця надати йому неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження, а також підбурював до надання грошей нібито керівництву прокуратури області.

Свої послуги слідчий поліції оцінив у 10 тисяч доларів, однак згодом «сторгувався» на 8000 дол. Кошти мали передати двома траншами за посередництва спільника-адвоката. Працівника поліції та його спільника було затримано після одержання ними частини обумовлених коштів у розмірі 5000 дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: