Представник ГУР назвав терміни вирішального періоду війни з рф

Читать на русском
Осінь цього року буде вирішальним періодом у війні України та росії. Взимку бойові дії будуть не такими активними.
фото REUTERS

Осінь цього року буде вирішальним періодом у війні України та росії. Взимку бойові дії також можуть продовжуватися, але вони будуть не такими активними. Однак росія спробує накопичити сили і озброєння до весни.

Таку думку заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибіцький в інтерв'ю РБК-Україна.

Війну не заморозять, але можуть «охолодити» – голова МіноборониВійна з росією не буде заморожена, але може бути охолоджена. За словами Резнікова, це потрібно для відновлення ресурсів.

«Вирішальний період – це буде саме осінь. Якщо говорити про природні та кліматичні умови – це вересень-жовтень. Далі піде негода, листопад, зима, але бойові дії продовжаться», - сказав він.

Скибицький підкреслив, що за будь-якого розкладу зимовий період теж буде складним, бо йтимуть бойові дії.

«Друге – фактор енергетичних ресурсів, який однозначно використовуватиме росія, щоб дестабілізувати нашу внутрішню ситуацію. А на цьому фоні вони готуватимуться до весни, до відновлення потужних бойових дій», - вважають у ГУР.

При цьому в розвідці прогнозують, що бойові дії взимку можуть бути не такими активними. Скибицький висловив сподівання, що ті заходи, які планує Україна, матимуть успіх, і ЗСУ зірвуть плани росії і щодо подальшої окупації, і щодо Донецького регіону.

Він зазначив, що за даними розвідки, укомплектованість деяких підрозділів рф, які брали участь у бойових діях з лютого, зараз становить 30%. Ця цифра нижча за будь-які необхідні показники.

Зараз кремлю не вдається втілити плани щодо набору на контрактну службу та добровільного набору – вони не виконуються більше ніж на 50%.

Нагадаємо, голова ГУР Кирило Буданов заявив, що переломний момент у війні з рф вже розпочався.

У ГУР також розповіли, скільки ракет залишилося у росії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: