Верещук назвала регіони, які наступними підлягатимуть обов'язковій евакуації

Читать на русском
Слідом на евакуацією з Луганщини, Донеччини та Херсонщини українська влада планує провести обов'язкове переміщення цивільних з трьох регіонів.

Наступними після евакуації жителів Донецької і Херсонської областей будуть мешканці Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

Про це в ефірі телемарафону заявила віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«Харківщина, Запоріжжя, в тому числі Миколаївщина. Ми знаємо, що деякі частини, я не кажу про весь регіон, але частини потребуватимуть обов'язкової евакуації. Ми до неї також готуємося», – наголосила вона.

За словами Верещук, у внутрішньо-переміщених осіб буде все безкоштовне та необхідне для того, щоб пережити зиму. Вона нагадала, що в разі обов'язкової евакуації 2200 грн будуть платити на кожну особу відразу по прибутті потяга або іншого транспортного засобу. А також 2000 грн на кожну дорослу особу, 3000 грн на кожну дитину або людину з інвалідністю.

Нагадаємо, на початку серпня розпочалася обов'язкова евакуація з Донецької області. Як повідомляла Ірина Верещук, за цей час виїхало понад 7 тисяч мирних громадян.

Також Верещук закликала евакуюватись і мешканців півдня. За її словами, це необхідно для того, щоб не заважати українській армії проводити деокупацію Херсонської області.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: