Українцям розповіли, як шукати інформацію про безвісти зниклих військових

Читать на русском
Названо способи отримання інформації про військовополоненого або цивільного заручника у ворожому полоні.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили способи отримання інформації про військовополоненого чи цивільного заручника у ворожому полоні.

Для отримання даних про полоненого або зниклого бійця необхідно надати інформацію про нього до Національного інформаційного бюро, для цього є кілька способів. Дані про зниклу людину після цього потрапляють до Реєстру НІБ.

Росія ще не допустила Червоний Хрест до українських військовополонених в Оленівці – ЄСЧерез 12 днів після трагедії в Оленівці росія й досі не надала представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста доступу до колонії.

«Для перевірки наявної інформації з реєстру було створено різні формати комунікації, які можна переглянути на інфографіці або знайти на сайті nib.gov.ua. Варто зазначити, що функціонує Telegram-чатбот. Він зручний тим, що ви можете самостійно дізнатися інформацію без допомоги оператора, а також скористатися ним у разі відсутності мобільного зв’язку. Можна також зателефонувати на «гарячу» лінію 1648 року або надіслати запит на електронну пошту», - йдеться у повідомленні.

У Мінреінтергації повідомляють, що Національне інформаційне бюро діє відповідно до Женевських конвенцій про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року та консолідує всю інформацію про кожну людину, яка зникла внаслідок військових дій.

Нагадаємо, напередодні Україна повернула ще 19 тіл загиблих захисників.

Раніше президент розповів про щоденні втрати на фронті.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал