До Балаклії прибув новий батальйон рф, у тому числі з числа колишніх в'язнів – ГУР

Читать на русском
На Харківщині до Балаклії прибув новий батальйон російських окупантів, у тому числі з-поміж мобілізованих колишніх кримінальних в'язнів.

На Харківщині до Балаклія прибув новий батальйон російських окупантів, у тому числі з числа мобілізованих у рф колишніх кримінальних в'язнів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

З початку війни в Харкові та області загинуло більше тисячі цивільних осіб – прокуратураСеред загиблих на території міста та області не менше півсотні дітей, наймолодшій дитині, вбитій російськими окупантами, було п'ять місяців

«Після прибуття в Балаклію нового батальйону окупантів, зокрема з числа мобілізованих у рф колишніх кримінальних в’язнів, різко зросло агресивне ставлення до місцевого населення, жорстокість та аморальна поведінка загалом», - наголошується в повідомленні.

Водночас у Великому Бурлуку Харківської області окупаційною адміністрацією здійснюється тиск на місцевих підприємців з метою змушення їх до отримання паспортів рф та перереєстрації відповідно до російського законодавства.

«У багатьох населених пунктах окупанти погрожують закрити та націоналізувати підприємства. Також, буде вводитися щомісячний «податок» на кожен автомобіль підприємств у розмірі 5000 рос. рублів», – наголошується у повідомленні.

Розвідка також повідомляє, що, продовжуються конфлікти між підрозділами противника на етнічному підґрунті, що часто зачіпають цивільне населення. Так, на окупованій території Запорізької області у результаті такого конфлікту був застрелений заступник командира чеченської національності одного з підрозділів. А в Зеленопіллі окупант у стані алкогольного сп'яніння на БТР збив електричний стовп, через що було знеструмлено населений пункт.

Нагадаємо, ще у квітні меру Балаклії заочно повідомили про підозру у держзраді.

Минулого тижня на Харківщині звільнили село Дібровне.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал