ВАКС продовжив строк розслідування справи одеського депутата з партії Труханова

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні.
Дмитро Чапір

Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 жовтня строк розслідування справи за підозрою депутата Одеської обласної ради від партії «Довіряй ділам» Дмитра Чапіра в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 1 серпня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Задовольнити клопотання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування. Продовжити до 7 жовтня 2022 року включно, тобто на чотири місяці від дня повідомлення про підозру строк досудового розслідування у кримінальному провадженні від 14.02.2022 №52022000000000043», – йдеться в рішенні.

За даними слідства, Чапір вимагав та одержав у директора лікарні неправомірну вигоду у 120 тисяч грн за неперешкоджання в діяльності підприємства, а також за «гарантію» залишення на посаді.

Нагадаємо, 7 червня Національне антикорупційне бюро затримало «на гарячому» депутата-голову постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Одеської обласної ради Дмитра Чапіра за нібито отримання неправомірної вигоди.

8 червня генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала йому підозру. Вручила документи Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: