Ракета російських окупантів, яку випустили сьогодні вранці Одесою, потрапила до складу промислової компанії. Удару було завдано з використанням літаків стратегічної авіації.
Про це повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук у суботу, 16 липня.
Ракетними ударами росія намагається залякати та зламати український народ – ЗеленськийЗеленський закликав українців не нехтувати сигналами тривоги, йти в укриття і берегти свої життя
«Одеса. Ворожа ракета влучила у склад. Постраждалих немає. Охоронці дотримувалися правил поведінки під час повітряної тривоги. Триває рятувальна операція», – написав він.
Братчук додав, що охоронці складу не постраждали, бо пройшли після сигналу у тривоги в укриття.
У свою чергу в оперативному командуванні «Південь» повідомили, що по Одеській області було завдано ракетного удару з використанням літаків стратегічної авіації Ту-95 з напрямку Ставропілля.
«Внаслідок влучання ракети, попередньо Х-101, у склад виробничо-торгівельної компанії спалахнула пожежа орієнтовної на площі в тисячу квадратних метрів. На місці працюють рятувальники. Поки що інформації про постраждалих немає», - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні вранці в Одесі пролунав потужний вибух. Росія завдала ракетного удару. Очевидці повідомляли про сильний дим, почалася пожежа.
Напередодні ввечері рф вдарила ракетами по Дніпру.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»