Європейський союз допомагатиме Україні відбудувати Маріуполь. Над планом відбудови після війни вже працюють.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада.
«Ми відновимо Україну. Ми маємо це зробити, і ми це зробимо, бо це наш моральний обов'язок», – заявила голова Європейської комісії Урсулу фон дер Ляйєн.
«Давайте побудуємо нове»: інтерв'ю координатора Великого будівництва про післявоєнне відновленняПровідна роль у відбудові країни і до, і під час війни залишається в Офісу президента. Юрій Голик, що координує Велике будівництво, відповів Слово і діло на основні питання щодо відновлення країни після війни.
Зауважують, що реконструкція міст має бути проведена «на кшталт Нового європейського Баухауза» – творча ініціатива, що пов'язує «Європейський зелений курс» з організацією житлових приміщень.
«Ми не втрачаємо час і паралельно працюємо над масштабним планом відродження Маріуполя. Окупанти показали силу руйнувань, а ми за підтримки всіх країн цивілізованого світу покажемо силу розвитку, єдності та солідарності. Маріуполь – Місто Герой, приклад стійкості та боротьби заслуговує стати символом відродження миру», – додав міський голова Вадим Бойченко.
Нагадаємо, у захопленому Маріуполі окупанти почали роздавати пенсії у рублях. У цьому частина маріупольців відмовилися від виплат рф. Також відомо, що у травні загарбники роздавали у місті паспорти росії.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»