5 років колонії: апеляція ВАКС залишила без змін вирок закарпатському судді

Читать на русском
Апеляційна палата розглянула і залишила без задоволення скаргу сторони захисту на вирок служителю Феміди, якого засудили до позбавлення волі за хабар.
Антон Гайдурфото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін вирок судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого засудили до 5 років позбавлення волі.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Вадим Сидоренко.

«Апеляційна палата залишила без змін покарання для судді Міжгірського районного суду Закарпатської області», – сказав він.

22 березня Вищий антикорупційний суд визнав Гайдура винним в одержанні неправомірної вигоди. Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років та забороною обіймати певні посади протягом 3 років із конфіскацією всього належного йому майна.

Нагадаємо, Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами Національного антикорупційного бюро спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

Вища рада правосуддя відсторонила закарпатського суддю від здійснення правосуддя.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: