Окупанти виганяють хворих з лікарень та змушують лікувати військових – розвідка

Читать на русском
Російські війська на тимчасово окупованих територіях України знищують медичну інфраструктуру. Вони виганяють хворих і звозять до лікарень своїх поранених.
Getty Images

Російські війська на тимчасово окупованих територіях України знищують медичну інфраструктуру. Вони виганяють хворих і звозять до лікарень своїх поранених.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

У повідомленні йдеться, що громадяни, що залишаються на окупованих територіях практично відрізані від медичних послуг. Адже лікарні закриваються, не вистачає лікарів. Так, з інфекційного відділення Старобільська (Луганська область) вивезено все обладнання, яке було надане з 2014 року, а саме: апарати ШВЛ, необхідні для критичних випадків захворювання COVID-19.

Крім того, в обласному протитуберкульозному диспансері Вовчанська (Харківська область) хворим з відкритою формою туберкульозу відмовили у наданні медичної допомоги та вигнали на вулицю.

«Приміщення, які використовувались для лікування від інфекційних хвороб, заповнюють пораненими росіянами. Медичний персонал примушують працювати на окупантів. При цьому, всі медики проходять процедуру перевірки на поліграфі. Тих, хто не пройшов, примусово відправляють на передову», – зазначають у розвідці.

Також відомо, що в приміщенні Пологівської центральної районної лікарні (Запорізька область) облаштовано склад боєприпасів. Персоналу забороняють надавати медичні послуги місцевому населенню.

Олешківська районна лікарня та міська лікарня Голої Пристані вимушено обслуговують російських військових. А лікарні Балаклії (Харківська область) заповнені пораненими окупантами.

Раніше повідомляли, що на окупованих територіях ворожі війська викрадають чоловіків, аби поповнити обмінний фонд та готуються до 9 травня.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал