Росія веде в Україні війну на винищення – Зеленський

Читать на русском
фото ОПУ

Російські війська продовжують наносити удари по території України - вони ведуть проти української армії війну на знищення.

Про це повідомив президент Володимир Зеленский в сьогоднішньому зверненні.

«Сьогодні російські війська продовжили нанесення ударів по території нашої держави. Те, що вони обирають собі за мішені, вкотре доводить, що війна проти України для російської армії – це війна на винищення. Били по складах агропідприємств. Зруйнували склад із зерном. Обстріляли також і склад з добривами. Продовжили бити по житловим кварталам на Харківщині, на Донбасі тощо», - повідомив президент.

Також, за словами Зеленського, росіяни підтягують свої війська на південь України, аби спробувати атакувати Днепропетровщину.

«Зруйновані життя людей і спалене або вкрадене майно росії нічого не дасть. Тільки буде збільшувати токсичність російської держави і кількість тих у світі, хто працюватиме на ізоляцію росії. Збройні Сили України відповідають загарбникам на всі їхні удари. І будуть відповідати далі, поки окупанти не залишать нашу землю», - резюмував президент.

Раніше ми писали про те, що війська росії обстріляли касетними снарядами житлові будинки Миколаєва.

Також нагадаємо, що окупанти знову обстріляли Дніпропетровщину, постраждала жінка.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: