У Раді запропонували ввести грошові виплати за передану в розпорядження ЗСУ військову техніку

Читать на русском
Важливий момент - платити за передачу військової техніки росії в розпорядження ЗСУ будуть не тільки українцям, а й російським військовим
Ілюстративне фотоtwitter.com

До Верховної Ради України внесли законопроєкт, яким передбачається на законодавчому рівні встановити для російських військових виплати за добровільно передану Збройним силам України військову техніку в придатному для використання стані. Платити будуть від 10 тисяч до мільйона доларів США.

Документ за номером 7229 опубліковано на сайті Ради.

Так, переданий у розпорядження ЗСУ бойовий літак оцінили в мільйон доларів, бойовий вертоліт - 0,5 млн доларів, РСЗВ до 122 мм - 25 тисяч доларів, РСЗВ понад 122 мм - 35 тисяч доларів, танк або САУ - 100 тисяч доларів, БМП/БТР/БРДМ - 50 тисяч доларів, військовий автомобіль - 10 тисяч доларів. Кораблі оцінили наступним чином: корабель 1/2 рангу - мільйон доларів, корабель 3/4 рангу - 500 тисяч доларів, допоміжне військове судно - 200 тисяч доларів, малогабаритні бойові/розвідувальні кораблі - 50 тисяч доларів.

Особи з-поміж солдатів російської армії або інших російських структур, які передали техніку ЗСУ, отримають право на збереження в таємниці цього факту, а також нові документи з даними, гарантії безпеки їх перебування в Україні та, за бажанням, створення умов для виїзду в третю безпечну країну.

До речі, точно такі ж виплати передбачені для військовослужбовців ЗСУ, інших структур безпеки та оборони України, а також звичайних українців за трофейну російську техніку в придатному стані, передану в розпорядження ЗСУ.

Нагадаємо, росія і далі продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України, проте ворог має суттєві труднощі з введенням до бойового складу техніки.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: