Росія тільки вдає, що веде з Україною переговори – МЗС Франції

Читать на русском
Глава МЗС Франції вважає, що на переговорах потрібно передусім обговорювати припинення вогню.
middle-east-online.com

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан вважає, що Росія тільки вдає, що веде з Україною переговори.

В інтерв'ю Le Parisien міністр заявив, що на переговорах потрібно передусім обговорювати припинення вогню, інакше це переговори з «пістолетом у голови».

Гарантії безпеки для України: Кулеба розповів, як не повторити помилку Будапештського меморандумуЩоб уникнути помилок Будапештського меморандуму, Україна повинна мати жорстку переговорну позицію і розуміти, які гарантії безпеки декларативні, а які — реальні.

«На жаль, зберігається та сама російська логіка: максималізм вимог, прагнення до капітуляції України, загострення облогової війни. Як і в Грозному та Алеппо, в основі цього лежить звичайний триптих: безладні обстріли, так звані гуманітарні «коридори», покликані потім звинуватити супротивника в їхньому недотриманні, і безпредметні переговори, які лише імітуються. Це драматичний процес тривалої жорстокості», – заявив Ле Дріан.

Зазначимо, міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс також скептично ставиться до мирних переговорів між Росією та Україною. За її словами, Путін повинен для початку вивести війська з України.

Президент Володимир Зеленський сказав, що Україна веде переговори з Росією насамперед задля того, щоб досягти миру. Також Україні потрібні гарантії безпеки, припинення війни та відновлення територіальної цілісності.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: