У Білорусі банки перестали приймати російські рублі

Читать на русском
У Білорусі банки перестали приймати російські рублі. Як пишуть ЗМІ, лише деякі обмінні пункти виставили на купівлю заборонний курс.

У Білорусі банки перестали приймати російські рублі. Як пишуть ЗМІ, лише деякі обмінні пункти виставили на купівлю заборонний курс.

Ця ситуація обумовлена ​​двома факторами. По-перше, стрімке здешевлення російського рубля на Forex та інших валютних майданчиках. Ще недавно долар США коштував 75 ​​російських рублів, а сьогодні курс доходить до 125 - 140 USD RUR. Зрозуміло, така динаміка не могла не вплинути і на курси в білоруських обмінниках, особливо з урахуванням тісних економічних зв'язків між двома країнами, пише УНН.

Росія під забороною. Колонка Леоніда ШвецяПутінська Росія немає права на існування. Карфаген має бути зруйнований. І ця думка перестає бути одкровенням, стає банальною та визначає дії мільйонів людей у всьому світі.

По-друге, у Росії ухвалили низку рішень для стабілізації ситуації на валютному ринку. Серед них — заборона на продаж населенню готівкової валюти.

Можливо, відмова деяких білоруських обмінників приймати російські рублі є свого роду захисним заходом, спрямованим на те, щоб покупці валюти, що приїхали з Росії, не скуповували її в необмежених кількостях.

Нагадаємо, через санкцій, що вже діють Росія фактично виключена з міжнародної фінансової системи, рубль перебуває у вільному падінні.

Раніше американський фінансовий конгломерат Morgan Stanley заявив, що дефолт в Росії може наступити вже до середину наступного місяця поточного року.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал