Ситуація в зоні ООС: бойовики не порушили режиму тиші

Читать на русском
Міноборони

Від початку поточної доби середи, 19 січня, бойовики на Донбасі жодного разу не порушили режим припинення вогню.

За інформацією пресцентру штабу ООС, українські військові продовжують контролювати ситуацію у районі проведення операції Об'єднаних сил.

Можливе вторгнення РФ в Україну: як Захід готовий відповісти на російську агресіюЧим Україні зможуть допомогти США, країни-члени ЄС та інші союзники у разі повномасштабного вторгнення Росії.

«Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації порушення режиму припинення вогню не зафіксовано», - йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що військові продовжують виконувати завдання щодо відсічі та стримування озброєної російської агресії.

Зазначимо, що на Донбасі обстріл не фіксується з 18 січня.

Раніше ЗМІ з'ясували один із можливих сценаріїв нападу Росії на Україну.

Також нагадаємо, що США готують санкції проти ватажків проросійських бойовиків на Донбасі, інформують ЗМІ.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: