Голова ОАСК Вовк через суд просить донарахувати йому зарплатню

Читать на русском
Керівник столичного адмінсуду звернувся з позовом до Державної судової адміністрації і попросив перерахувати йому зарплатню.
Павло Вовкфото: babel.ua

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк подав позов, в якому він просить Державну судову адміністрації донарахувати решту заробітної плати.

Про це йдеться в рішенні Окружного адмінсуду Києва від 13 грудня, повідомляє «Слово і діло».

У позові Вовк просить визнати протиправною бездіяльність ДСА щодо недофінансування фонду зарплатні ОАСКу в період з 1 січня 2021 року в частині нарахування йому суддівської винагороди у відповідності до вимог статті 135 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Також він просить визнати протиправною таку ж діяльність ОАСКу. Крім того, Вовк вимагає стягнути з ДСА недоотриману ним суддівську винагороду за період з січня по листопад 2021 року у розмірі 128 205 грн.

Позов він подав до Окружного адмінсуду Києва, де є головою та відповідачем є сам суд. Тому суддя звернулася до Шостого апеляційного адміністративного суду, щоб той визначив підсудність даної справи.

Як відомо, антикорупційний суд наклав на Вовка 4204 грн грошового стягнення через постійні неявки до суду.

Раніше НАБУ вдруге оголосило керівника Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка в розшук, оскільки той не з'явився у ВАКС, а також ігнорує виклики НАБУ на допит. Водночас у пресслужбі ОАСК повідомили, що Вовк перебуває на лікарняному через коронавірус. Після чергової неявки в суд НАБУ відправила в Офіс генерального прокурора проєкт клопотань до Вищої ради правосуддя про надання дозволу на затримання й арешт Вовка, його заступника Євгена Аблова, Келеберди та Погрібніченка.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові ОАСК Вовку, Аблову, керівнику ДСА Холоднюку та іншим. За версією слідства, Вовк організував і створив злочинну організацію. Як вважають детективи, ця злочинна організація приймала замовні рішення у власних інтересах, а також політичних еліт і бізнес-кіл. Зокрема, для цього глава ОАСК нібито використовував схему з надання штучних, надуманих, адміністративних позовів від підставних громадських організацій або фізичних осіб до свого ж суду з подальшим «надшвидким» їх розглядом і з заздалегідь визначеним результатом.

Окрім того, зазначена організація намагалася захопити владу в Україні, отримавши контроль над вищою радою правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів. Для цього вони нібито приймали рішення в інтересах деяких чиновників, а ті, своєю чергою, призначали в ВРП і ВККС підконтрольних ОАСК осіб.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: