МВС просить 17 мільярдів із бюджету на «стіну» від РФ та Білорусі

Читать на русском
МВС просить із держбюджету 17 млрд грн на облаштування та зміцнення державного кордону з Росією та Білоруссю.
Денис Монастирськийt.me/mvs_ukraine

У держбюджеті-2022 слід передбачити 17 млрд грн на облаштування та зміцнення державного кордону з Росією та Білоруссю загальною протяжністю понад 2,5 тис. км. Мінфін уже готовий надати ці кошти.

Про це заявив голова МВС Денис Монастирський під час виступу у Раді у п'ятницю, 19 листопада.

Скільки Україна щороку витрачає коштів на проєкт «Стіна»Скільки Україна щороку витрачає на будівництво проєкту «Стіна», дивіться на інфографіці «Слово і діло».

«Фактично на сьогоднішній день робота в інженерному облаштуванні сучасного українського кордону оцінюється і коштуватиме близько 17 мільярдів гривень на тих ділянках, про які я сказав, а саме: на кордоні з Республікою Білорусь та Російською Федерацією... Я звертаюся до вас, шановні колеги , щоб у наступному бюджеті на 2022 рік ви передбачили необхідні кошти для облаштування державного кордону», - сказав він.

Монастирський уточнив, що за ці кошти буде збудовано ділянку кордону довжиною 1 тис. 505 км вздовж кордону з РФ та 1 тис. 84 км – вздовж кордону з Білоруссю.

Він зазначив, що уряд виділить кошти із резервного фонду для побудови кордону. Зокрема, ухвалено рішення про виділення 21 мільйона гривень із резервного фонду для закупівлі матеріалу для виготовлення колючого дроту для облаштування кордону.

Монастирський також додав, що Мінфін вже підтвердив готовність виділити 17 мільярдів гривень на «стіну» від РФ і Білорусі.

Нагадаємо, міграційна криза на кордоні Білорусі з Польщею. Україна вирішила зміцнити свій держкордон.

Раніше в МВС повідомляли, що повне інженерне облаштування кордону України з Білоруссю коштуватиме 7 мільярдів гривень.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: