Українець Захарєєв став чемпіоном світу з боксу здолавши росіянина

Читать на русском
У 2021 році українські боксери, крім Захарєєва, не змогли дійти до чвертьфінальної стадії чемпіонату світу в Белграді.

Українець Юрій Захарєєв, який виступає у ваговій категорії до 71 кг, у фіналі чемпіонату світу-2021 з боксу виборов «золото» і став чемпіоном. Суперником, який програв бій українцеві був представник Росії Вадим Мусаєв.

Про це повідомляє «Суспільне».

Зазначається, що 19-річний Захарєєв переміг 28-річного Мусаєва у ваговій категорії до 71 кг рішенням суддів (5:0) та став чемпіоном миру. Для українця це був дебютний дорослий чемпіонат світу в кар'єрі.

На шляху до бою за «золото» українець здобув п'ять перемог, зокрема переміг двох ексчемпіонів світу, а представник Росії виграв чотири бої.

У фінальному поєдинку Захарєєв декласував суперника. Українець впевнено забрав перший раунд за оцінками усіх суддів, 10:9. У другому раунді боксери влаштувли кілька яскравих розмінів, але більш точним виходив саме Юрій.

У 2021 році українські боксери, крім Захарєєва, не змогли дійти до чвертьфінальної стадії чемпіонату світу в Белграді (Сербія).

Згідно з фінальними записками суддів одноголосна перемога дісталася Захарєєву. Чотири арбітри віддали бій з рахунком 30:27, один - 29:28.

Нагадаємо, що українця визнали кращим суддею боксерського турніру Олімпіади-2020.

Раніше ми повідомляли, скільки медалей здобула Україна на Олімпійських іграх.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.