Стали відомі втрати туризму від пандемії у 2021 році

Читать на русском
Згідно з останнім дослідженням UNWTO, близько 54 мільйонів туристів перетнули міжнародні кордони тільки в липні 2021р. Це на 67% менше у порівнянні з тим самим місяцем 2019р , але це найвищий показник з квітня 2020р.
schengenvisainfo.com

Згідно з останнім дослідженням World Tourism Organization (UNWTO), близько 54 мільйонів туристів перетнули міжнародні кордони тільки в липні 2021 року. Це на 67% менше у порівнянні з тим самим місяцем 2019 року, але це найвищий показник з квітня 2020 року.

Про це повідомляє Shengenvisa.info.

Внутрішні, міжнародні та кольорові: які сертифікати про вакцинацію є в УкраїніЯкі сертифікати про вакцинацію наразі можна отримати в Україні та де їх застосовувати, читайте у матеріалі «Слово і діло».
Повідомляється, що на тлі послаблень обмежень на поїздки з'явилися ознаки пожвавлення.

«Майже половина всіх експертів організації як і раніше вважають, що міжнародний туризм повернеться до рівня 2019 року у 2024 році або пізніше, в той час як інший прогнозують відновлення у 2023 році»,- йдеться у тексті.

Результати дослідження також показують, що минулого року близько 62 мільйонів людей втратили робочі місця, пов'язані з сектором туризму.

Крім того дослідження ще однієї організації - Всесвітньої Ради з подорожей і туризму (WTTC) показує, що ВВП країн зросте менш ніж на третину, бо туризм відновлюється повільніше, ніж очікувалося.

Також дослідження показують, що відновлення туризму та подорожей займає більше часу, ніж очікувалося.

Нагадаємо, Німеччина посилює правила в’їзду для українських туристів.

Також ми писали, Туреччина скасувала обов'язкові ПЛР-тести для частини туристів.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал