Хто претендує на посаду міського голови Харкова

Читать на русском

Реєстрація кандидатів на посаду мера Харкова вже завершилася, тому список претендентів вже сформований. На посаду претендують 12 кандидатів, серед них є і теперішній виконувач обов’язків міського голови Ігор Терехов. Самі вибори призначили на 31 жовтня. Повний список кандидатів у мери Харкова, дивіться на інфографіці «Слово і діло».

Серед кандидатів переважна більшість – самовисуванці. Також є висуванець від «Партії Шарія» адвокат Володимир Плетньов, висуванець від «Європейської солідарності», гендиректор ТОВ «МК М’ясний» Олександр Скорик, від «Блоку Кернеса – успішний Харків» на посаду мера претендує виконувач обов’язків міського голови, секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Наймолодшому кандидату – 25 років – це голова Харківської облорганізації партії «Національний корпус» Костянтин Немічев. Також у кандидати зареєстрували 28-річну Аліну Мустафаєву – директорку ТОВ «ЕКОКАР».

Найстаршому кандидату – 64 роки – це пенсіонер Віктор Величков, самовисуванець, член партії ОПЗЖ.

На посаду мера також претендує радник ГО «Наш дім Харків» Михайло Добкін, який був головою Харкова у 2006-2010 роках. Також він балотувався на місцевих виборах 2020 року.

Серед самовисуванців також зареєстрували підприємця з Полтави Олександра Кондрусика, юриста з Харківського проектного інституту Дениса Ярославського, 54-річного аспіранта у НАДУ при президентові України Дмитра Мариніна.

Також на посаду глави Харкова претендує тимчасово безробітний 40-річний харків’янин Сергій Ряполов.

Окрім них, офіційно був зареєстрованим кандидатом самовисуванець Валерій Говоров, однак він відкликав свою заяву про участь у виборах. Також свою кандидатуру зняв голова Партії пенсіонерів України Микола Кукуріка.

Нагадаємо, вибори мера Харкова призначили у зв'язку зі смертю міського голови Геннадія Кернеса, який помер незабаром після переобрання.

Політична партія «Слуга народу» вирішила не висувати свого кандидата на вибори мера Харкова.

Хто був конкурентом Кернеса на попередніх виборах, можна подивитися на нашій інфографіці.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал