УЗ залишилась без голови і трьох членів наглядової ради, серед яких Лещенко

Читать на русском
Кабінет міністрів не продовжив контракти з головою наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунером і членами ради Сергієм Лещенком, Андреасом Матьє і Олегом Журавльовим.
Сергій Лещенкофото LIGA.net

Кабінет міністрів не продовжив контракт з головою наглядової ради «Укрзалізниці» Шевкі Аджунером і трьома членами - Сергієм Лещенком, Андреасом Матьє і Олегом Журавльовим.

Про це свідчить документ, опублікований на сайті УЗ. У ньому повідомляється про зміни в складі наглядової ради.

Чергова зміна влади в УЗ: які фінансові результати показували попередні керівникиВ Укрзалізниці змінилося більше десяти керівників від 2011 року. Хто очолював підприємство і які збитки або прибуток воно отримувало – на інфографіці.

У документі сказано, що 21 вересня було припинено повноваження голови наглядової ради Шевкі Аджунера, а також членів наглядової ради Андреаса Матьє, Сергія Лещенка та Олега Журавльова.

Рішення про припинення їх повноважень Кабмін ухвалив на підставі свого розпорядження в червні 2021 року, згідно з яким повноваження перерахованих членів наглядової ради продовжили на термін не більше ніж 3 місяців з дня набрання чинності розпорядження.

Аджунер виконував обов'язки голови наглядової ради з червня 2018 року. Лещенко був членом наглядової ради з грудня 2019 року, Матьє - з червня 2018 року. Журавльов - з грудня 2019 року.

У наглядовій раді УЗ залишається Адомас Азуолас Аудіцкас. У нього контракт до червня 2022 року.

Нагадаємо, в серпні цього року уряд змінив тимчасового голову «Укрзалізниці«. Замість Івана Юрика було призначено Олександра Камишіна.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал