Зарплати в регіонах: скільки у серпні заробили голови обладміністрацій

Читать на русском

Останній місяць, на подив, президент Володимир Зеленський не проводив кадрової ротації серед голів обласних адміністрацій. «Слово і діло» сьогодні пропонує подивитися, скільки керівники ОДА заробили в серпні.

Найбільше в серпні заробив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко – 111 тис. 329 грн. Йому виплатили оклад, надбавки, відпускні та матеріальну допомогу в розмірі 57,6 тис. грн.

Як завжди, одна з найвищих зарплат серед глав обладміністрацій у Сергія Гайдая, який очолює Луганську область. Він заробив у серпні 102 тис. 844 грн – оклад, надбавки і відрядні.

На третьому місці за рівнем серпневої зарплати керівник Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук – вона заробила 74 тис. 418 грн. У суму увійшли оклад, надбавки і допомога з тимчасової непрацездатності. Голова Херсонської обладміністрації Сергій Козир заробив минулого місяця 61 тис. 956 грн.

Трохи більше 59 тисяч у серпні нарахували голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову. Найменше за всіх заробила Айна Тимчук, яку в серпні звільнили з Харківської обладміністрації – 44 тис. 138 грн (оклад, надбавки, відрядження, компенсація за невикористану відпустку).

Нагадаємо, на наших інфографіках можна подивитися, скільки глави обладміністрацій заробили в січні, лютому, березні, квітні, травні, червні та липні.

Раніше «Слово і діло» писало, скільки коштів позичали обласні центри України.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал