Паралімпіада-2020: Україна виграла ще одне «золото» зі світовим рекордом

Читать на русском
Український плавець Андрій Трусов виграв для України 12 золоту медаль і встановив світовий паралімпійський рекорд.
фото з відкритих джерел

Український плавець Андрій Трусов виграв для України 12 золоту медаль. Також він встановив світовий паралімпійський рекорд.

Про це повідомляється на сайті Паралімпіади.

Олімпійські ігри-2020: які призові отримають українські медалістиУкраїнські медалісти на Олімпіаді 2020 отримають 33,9 млн гривень призових. Як було в попередні роки – на інфографіці.

Спортсмен з Донецької області Андрій Трусов був кращим на дистанції 100 метрів вільним стилем. На фініші українець показав результат 1:08.14 хвилин і встановив новий світовий рекорд.

Полтавець Євген Богодайко (1.11,57) фінішував п'ятим.

Трусов у Токіо також став володарем срібних медалей на дистанції 400 метрів вільним стилем і 200-метрівці комплексним плаванням.

В активі паралімпійської збірної України вже 48 нагород - 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових. Україна займає 5-е місце в медальному заліку і 4-е за загальною кількістю. Попереду йдуть збірні Паралімпійського комітету Росії, США, Великої Британії та Китаю, у якого на даний момент 108 нагород.

Нагадаємо, раніше на Паралімпіаді український плавець Максим Кріпак також виграв золоту медаль зі світовим рекордом.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps